KASIA BUK

Tancerka, choreografka, menadżerka grupy Kahani, organizatorka eventów, promotorka kultury indyjskiej, instruktorka tańca indyjskiego, hennistka. Tańcem i kulturą indyjską zajmuje się od 2006 roku. Autorka serwisu Indie w Polsce oraz jeden z autorów działu Kultura oraz Wydarzenia portalu oindiach.pl. Dyrektor artystyczny Indyjsko-Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kultury (IPCC) na Śląsku. Z wykształcenia pedagog, jednak system edukacji okazał się wbrew jej ideom i spełnia się w administracji… (WIĘCEJ)

JULIA WOLFGARTH

Tancerka grupy Kahani, związana z tańcem indyjskim od 2013 roku. Zespołowa mistrzyni fryzur, strojów i kreatywnego robienia czegoś z niczego. Absolwentka studiów na kierunku zarządzanie i marketing. Obecnie związana zawodowo z branżą ślubną. Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się wraz z przyjściem do gimnazjum. Początkowo brała udział tylko w warsztatach z tańca brzucha. Potem dołączyła do szkolnego zespołu tanecznego. Zaczęła uczęszczać na różnego rodzaju warsztaty taneczne… (WIĘCEJ)

SANDRA WALCZAK

Tancerka, hennistka grupy Kahani. Swoją przygodę z tańcem indyjskim rozpoczęła w wieku 16 lat. Początkowo w zespole Taal, następnie w zespole Natarang, gdzie tańczy do teraz. Na swoim koncie ma liczne koncerty, spektakle (Białe Noce, Pigmalion, Mała Syrenka) festiwale (BollywoodFest w Norwegii, doroczne obchody Holi oraz Diwali), występy telewizyjne, warsztaty (taniec Kathak, Kuchipudi w Londynie) oraz konkursy taneczne w kraju i zagranicą. Sandra od najmłodszych lat spędza czas na scenie… (WIĘCEJ)

DARIA SZYMURA

Tancerka, hennistka, prelegentka i opiekunka zespołowego profilu Instagram grupy Kahani. Mały człowiek o wielu twarzach: tańczy, hennuje, mówi językami, uczy angielskiego w szkole podstawowej, studiuje zaocznie i ciągle jej mało. Absolwentka filologii angielskiej z językami Indii i języka biznesu, organizatorka Dni Języków i Kultury Indii i Bangladeszu na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu, założycielka Koła Naukowego Indologów UŚ Samsara. Miłośniczka indyjskiej kinematografii… (WIĘCEJ)

WERONIKA ZIAJA

Tancerka grupy Kahani i zarazem najmłodsza członkini zespołu. W wieku 10 lat obejrzała pierwszy film Bollywood – był nim „Czasem słońce, czasem deszcz”. W wieku 13 lat zaczęła oglądać filmy Bollywood coraz częściej. Dzisiaj z pewnością kocha indyjską kinematografię bardziej od polskiej. Wraz z początkiem przygody z Bollywood, Weronika poprosiła mamę o swój pierwszy strój. W 2014 roku w Tunezji wraz z siostrą występowała na scenie w różnych układach tanecznych (WIĘCEJ)Bollywoodzkie show z Kahani Dance Group!