HE AJAY BISARIA

Ambasador Indii w Polsce i na Litwie 2015-2017

„Jednym z zachwycających odkryć moich dwóch lat jako Ambasador Indii w Polsce, była pasja do tańca indyjskiego. Rozgrzewającą serce nową grupą, która pojawiła się w 2016 roku, jest bajkowa Kahani występująca z wyjątkowo zaraźliwą energią, wdziękiem i stylem. Zarządzana przez niezwykle kreatywną, pełną wdzięku i ekspresji Kasię Buk grupa wnosi niewytłumaczalną radość życia do swoich porywających występów. Kahani występowała w całej Polsce – na uroczystościach narodowych Indii, świętach Holi, Diwali, imprezach brandingowych Incredible India. Zespół zdobył entuzjastyczne recenzje za burzę kolorowej energii. W Ambasadzie jesteśmy dumni, że jesteśmy związani z tak utalentowaną, oddaną i pełną wdzięku grupą tancerzy kochających Indie. Silna pasja olśniewa i prześwituje delikatna indyjska dusza. Życzymy Kahani wszystkiego najlepszego.” 2017r.

RAZVI HUSSAINI

Prezes Razvi Events, Explore Europe, Indopolish Friendship Association, South Indian Association Of Poland

„Współpracowałem z Kahani Dance Group podczas Sylwestra 2016/17, grupa była niesamowita! Dziewczyny sprawiły, że noc była wyjątkowa, nie tylko dla nas, ale także dla naszych gości. Wszyscy szaleli. Bardzo dobrze! Ja, jako pierwsza osoba, która zapoczątkowała imprezy Bollywood w Polsce, podczas tej 12-letniej podróży natknęłam się na wiele grup tanecznych. I wyraźnie widzę wspaniałą przyszłość dla Kahani Dance Group. Życzę im bardzo powodzenia w zostaniu olśniewającą grupą taneczną Bollywood nie tylko w Polsce, ale w całej Europie.” 2017r.

MARCIN GAD

konferansjer, śpiewak, organista, działacz społeczny, firma wszystko z natury

„Kahani to niesamowicie zgrany zespół kilku fantastycznych dziewczyn! Na każdym kroku pokazują, że robią to, co kochają. Stawiają sobie poprzeczkę coraz wyżej i doskonale sobie z tym radzą, o czym świadczy wiele sukcesów, jakie mają na swoim koncie. Na podstawie prywatnych doświadczeń mogę śmiało powiedzieć, że uśmiech zawsze widnieje na ich twarzach, są chętne do pomocy, współpracy i różnego rodzaju działania. Niewątpliwie bardzo wyjątkowe dziewczyny, jestem bardzo zadowolony z faktu, że miałem okazję Je poznać, co przybliżyło mi również w pewnym stopniu kulturę Indii.” 2017r.

ASHOK MANNANI

Prezes India International Foundation, restauracja Namaste India

„Grupa Kahani prezentuje indyjski taniec klasyczny i bollywoodzki w Polsce. Dziewczyny są dynamiczne i bardzo przywiązane do kultury indyjskiej. Życzymy im powodzenia.” 2017r.

UMESH NAUTIYAL

Prezes Indyjsko-Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kultury, lektor j. hindi na UJ

„W imieniu Indyjsko-Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kultury (IPCC) gratuluję Kahani Dance Group, że w tak krótkim czasie stała się jednym z najlepszych indyjskich zespołów tańca klasycznego i bollywoodzkiego w Polsce. Grupa występuje na różnych imprezach kulturalnych organizowanych przez IPCC w Polsce, a także jest dobrym partnerem w promowaniu w Polsce kultury indyjskiej, indyjskich form tańca klasycznego i bollywoodzkiego. Życzymy grupie wielu sukcesów, a także aktywnego udziału grupy w naszych nadchodzących wydarzeniach.” 2017r.

AGATA MATONIA

„Dziewczyny wykonały wspaniałe aranżacje taneczne na moim weselu. Jeżeli ktoś szuka sympatycznej niespodzianki, pełnej kolorów i profesjonalizmu to polecam! Animacja i dialog między kobietami i mężczyznami podbiła serca wielu gości. Bardzo, bardzo dziękuję za ten smak Indii :)” 2018r.Bollywoodzkie show z Kahani Dance Group!

Wedding.pl Poleca