HE AJAY BISARIA

Ambasador Indii w Polsce i na Litwie 2015-2017

„Jednym z zachwycających odkryć moich dwóch lat jako Ambasador Indii w Polsce, była pasja do tańca indyjskiego. Rozgrzewającą serce nową grupą, która pojawiła się w 2016 roku, jest bajkowa Kahani występująca z wyjątkowo zaraźliwą energią, wdziękiem i stylem. Zarządzana przez niezwykle kreatywną, pełną wdzięku i ekspresji Kasię Buk grupa wnosi niewytłumaczalną radość życia do swoich porywających występów. Kahani występowała w całej Polsce – na uroczystościach narodowych Indii, świętach Holi, Diwali, imprezach brandingowych Incredible India. Zespół zdobył entuzjastyczne recenzje za burzę kolorowej energii. W Ambasadzie jesteśmy dumni, że jesteśmy związani z tak utalentowaną, oddaną i pełną wdzięku grupą tancerzy kochających Indie. Silna pasja olśniewa i prześwituje delikatna indyjska dusza. Życzymy Kahani wszystkiego najlepszego.”

RAZVI HUSSAINI

Prezes Razvi Events, Explore Europe, Indopolish Friendship Association, South Indian Association Of Poland

„Współpracowałem z Kahani Dance Group podczas Sylwestra 2016/17, grupa była niesamowita! Dziewczyny sprawiły, że noc była wyjątkowa, nie tylko dla nas, ale także dla naszych gości. Wszyscy szaleli. Bardzo dobrze! Ja, jako pierwsza osoba, która zapoczątkowała imprezy Bollywood w Polsce, podczas tej 12-letniej podróży natknęłam się na wiele grup tanecznych. I wyraźnie widzę wspaniałą przyszłość dla Kahani Dance Group. Życzę im bardzo powodzenia w zostaniu olśniewającą grupą taneczną Bollywood nie tylko w Polsce, ale w całej Europie.”

MARCIN GAD

konferansjer, śpiewak, organista, działacz społeczny

„Kahani to niesamowicie zgrany zespół kilku fantastycznych dziewczyn! Na każdym kroku pokazują, że robią to, co kochają. Stawiają sobie poprzeczkę coraz wyżej i doskonale sobie z tym radzą, o czym świadczy wiele sukcesów, jakie mają na swoim koncie. Na podstawie prywatnych doświadczeń mogę śmiało powiedzieć, że uśmiech zawsze widnieje na ich twarzach, są chętne do pomocy, współpracy i różnego rodzaju działania. Niewątpliwie bardzo wyjątkowe dziewczyny, jestem bardzo zadowolony z faktu, że miałem okazję Je poznać, co przybliżyło mi również w pewnym stopniu kulturę Indii.”

ASHOK MANNANI

Prezes India International Foundation, restauracja Namaste India

„Grupa Kahani prezentuje indyjski taniec klasyczny i bollywoodzki w Polsce. Dziewczyny są dynamiczne i bardzo przywiązane do kultury indyjskiej. Życzymy im powodzenia.”

UMESH NAUTIYAL

Prezes Indyjsko-Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kultury, lektor j. hindi na UJ

„W imieniu Indyjsko-Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kultury (IPCC) gratuluję Kahani Dance Group, że w tak krótkim czasie stała się jednym z najlepszych indyjskich zespołów tańca klasycznego i bollywoodzkiego w Polsce. Grupa występuje na różnych imprezach kulturalnych organizowanych przez IPCC w Polsce, a także jest dobrym partnerem w promowaniu w Polsce kultury indyjskiej, indyjskich form tańca klasycznego i bollywoodzkiego. Życzymy grupie wielu sukcesów, a także aktywnego udziału grupy w naszych nadchodzących wydarzeniach.”

AGATA MATONIA

„Dziewczyny wykonały wspaniałe aranżacje taneczne na moim weselu. Jeżeli ktoś szuka sympatycznej niespodzianki, pełnej kolorów i profesjonalizmu to polecam! Animacja i dialog między kobietami i mężczyznami podbiła serca wielu gości. Bardzo, bardzo dziękuję za ten smak Indii :)”Bollywoodzkie show z Kahani Dance Group!