Tancerka grupy Kahani, związana z tańcem indyjskim od 2013 roku. Zespołowa mistrzyni fryzur, strojów i kreatywnego robienia czegoś z niczego. Absolwentka studiów na kierunku zarządzanie i marketing. Obecnie związana zawodowo z branżą ślubną.

Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się wraz z przyjściem do gimnazjum. Początkowo brała udział tylko w warsztatach z tańca brzucha. Potem dołączyła do szkolnego zespołu tanecznego. Zaczęła uczęszczać na różnego rodzaju warsztaty taneczne m.in.: hip-hop, jazz , latino, Zumba oraz Bollywood. To właśnie dzięki warsztatom z tańca Bollywood u Kasi Buk zaczęła interesować się tańcem indyjskim. Właśnie w tym kierunku chce dalej rozwijać swoje pasje i umiejętności. Wraz z grupą Saathi zjeździła Polskę tańcząc na scenach małych i dużych, uatrakcyjniając różne wydarzenia w ciekawe atrakcje, doskonaląc warsztat taneczny (m.in. warsztaty i zajęcia z tańców Kathak, Kuchipudi, taniec brzucha). Wystąpiła też z grupą w popularnym indyjskim serialu „Veera” nadawany w Indiach na kanale StarPlus, udzieliła wywiadów m.in do telewizji TVN i TVN24.

Posiadając z Kasią podobną energię taneczną, pomysły i wizje założyły grupę Kahani, którą starają się teraz rozwinąć ?? A już w dniu oficjalnych narodzin Kahani w duecie porwały do tańca tłum kilkunastu tysięcy osób na Festiwalu Kolorów w Katowicach. Dzisiaj ma za sobą wiele dużych pokazów pod nazwą Kahani, m.in. w Hotelu Marriott, klubie Stodoła i Mirage w Warszawie, w Pałacu Kultury i Nauki.Bollywoodzkie show z Kahani Dance Group!