Tancerka, hennistka grupy Kahani. Swoją przygodę z tańcem indyjskim rozpoczęła w wieku 16 lat. Początkowo w zespole Taal, następnie w zespole Natarang, gdzie tańczy do teraz. Na swoim koncie ma liczne koncerty, spektakle (Białe Noce, Pigmalion, Mała Syrenka) festiwale (BollywoodFest w Norwegii, doroczne obchody Holi oraz Diwali), występy telewizyjne, warsztaty (taniec Kathak, Kuchipudi w Londynie) oraz konkursy taneczne w kraju i zagranicą.

Sandra od najmłodszych lat spędza czas na scenie. Gra aktorska, śpiew i taniec nie są jej obce. Wraz z grupą znajomych z Autorskiej Szkoły Musicalowej miała okazję wystawić na deskach Chorzowskiego Teatru Rozrywki musical „Art Factory”. 11 lat swojego życia spędziła śpiewając solo i w zespole „Na Szlaku” na scenach polskich i zagranicznych, zdobywając liczne nagrody w konkursach. Będąc 6-letnim brzdącem podbiła serca Miejskiego Domu Kultury CENTRUM i wytańczyła Grand Prix w turnieju Step By Step oraz wystąpiła w TVN’owskim programie Mini Playback Show.

Sandra dzieli swoją miłość do tańca na dwie grupy – występując z zespołem Kahani, jak i Natarang. Mimo różnic pomiędzy zespołami, Sandra świetnie łączy i czuje się w obu zespołach.Bollywoodzkie show z Kahani Dance Group!